Olmissum kod Hajduka potvrdio naslov jesenskog prvaka

Posted by

U posljednjem kolu ove jeseni Olmissum je pobjedom kod Hajduka pobijedio 3:4 i osvojio titulu jesenskog prvaka. Hajduk je preko Branka Laure i Pjera Andrijaševića stigao do 2:0, ali do 30. minute Ivan Gotovac i Jure Trivković poravnavaju za goste.

Uslijedilo je novo vodstvo domaćina nakon novog gola Andrijaševića, a slavlje Omišanima donosi Ivan Gotovac dvama golovima u 39. minuti.

Najviše pogodaka vidjeli su gledatelji susreta Murtera i Torcide. Vodili su domaćini 1:0 i 2:1, a gosti 2:3 i 3:4, a konačni remi najrealniji je ishod tog okršaja. Za domaće su pogodili Joško Jelavić, Andrija Bogdanović, Antonio Jamičić i Šimun Popov, a za goste, uz čak dva autogola domaćina, mrežu Murtera tresao je još i dvostruki strijelac Ante Ramažda.

Splitski derbi između Universitasa i Split Tommya II završio je pobjedom druge momčadi lige. Ecio Jurjević doveo je Split Tommy II u vodstvo, a „domaćin“ je golovima Igor Šuljić i Marija Nazlića stigao do slavlja. Spomenimo i da kraj susreta nisu dočekali Ante Mijić kod domaćina i Antonio Sekulić kod gostiju zbog crvenih kartona.

Heroji 2007 od desete minute poveli su kod Porto Tolera golom Marija Orlovića da bi u 27. minuti Matko Krilić, ofenzivac domaćina, promašio šesterac. „Kaznio“ je taj promašaj Dragan Radman te s dva gola odveo Heroje 2007 do rutinske pobjede.