aurelia slavi naslov u kupu

Treći šesterci u trećem finalu regionalnih Kupova – Aurelia slavi!

Posted by

I finale Kupa regije Istok okončano je šestercima, kao i na Sjeveru te na Jugu, a ovdje su s(p)retniji bili igrači Aurelie koji tako ulaze u osminu finala Kupa Hrvatske. Nakon regularnog dijela odlično ispunjene tribine u Vinkovcima vidjele su samo dva pogotka.

Dražen Čavar doveo je prvoligaše u 20. minuti u vodstvo da bi sedam minuta kasnije Petar Pedić poravnao na 1:1. Šesterci su bili prava drama jer su svi pogodili na račun odličnih udaraca sve do rezervnog vratara gostiju Maričevića čiji je udarac otišao s “krive” strane vratnice pa je slavlje Aurelije moglo početi.

ŠESTERCI

Šoštar 2:1, Čavar 2:2, Ležaić 3:2, Đerek 3:3, Banožić 4:3, Bundavica 4:4, Lovrić 5:4, Ferić 5:5, Pedić 6:5, Gačić 6:6, Bukna 7:6, Ćuk 7:7, Martinović 8:7, Kovačević 8:8, Storjak 9:8, Maričević – pokraj gola

VINKOVCI – Dvorana SŠ – Gledatelja: 200

KUP REGIJE ISTOK – FINALE – SUCI: Matija Horvatek (Našice) i Zoran Stojnović (Orahovica)

AURELIA – BROD 035 9:8-6m, 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Čavar 20′, 1:1 Pedić 27′

Žuti kartoni: Lončar (Aurelia) Kovačević, Ćuk (Brod 035)

AURELIA: Martinović, Pinter, Bukna, Blekić, Lovrić, Storjak, Lončar, Dekanić, Banožić, Ležaić, Antunović, Pedić, Šoštar, Jaman

BROD 035: Kovačević, Ćuk, Bundavica, Đerek, Čavar, Maričević, Petrović, Gačić, Ferić